Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

3D vizualizācija ir spēja radīt trīsdimensiju attēlus, parādot arhitektūras/interjera projekta nianses. Tā ļauj apskatīties uz rezultātu, pirms uzsākts būvniecības/renovācijas process. 3D vizualizācijas gala rezultāts ir bildes ar reāliem izmēriem, krāsām un tekstūrām, kas dod iespēju pārliecināties, ka jūsu ideja izskatīsies tieši tā, kā esat to ieplānojis.

3D vizualizācija ļauj apskatīties uz rezultātu, pirms uzsākts būvniecības/renovācijas process, tas dod iespēju pārliecināties, ka jūsu ideja izskatīsies tieši tā, kā esat to ieplānojis. Mazāks izmaiņu skaits būvniecības un remonta laikā var ietaupīt gan laiku, gan arī naudu. Izveidojot 3D vizualizāciju un konstatēt, ka plānojums dzīvē izskatās citādāk, ir daudz lētāk, nekā tad, kad ir uzsākta būvniecība vai nopirktas mēbeles.

Ir nepieciešams īss apraksts, par jūsu ieceri, projekta mērķi un sekojošām detaļām:

 • Ēkas izmēri, vēlams plāns vai arhitekta projekts (nelielām dārza, kempinga mājām vai terasēm, derēs ar roku zīmētas skices)
 • Krāsas un apdare (krāsu kodi vai bildes ar krāsu paraugiem)
 • Īpašas detaļas (lai noskaidrotu informāciju par papildus niansēm, sazināsimies ar jums pirms projekta uzsākšanas)

Droši pievienojiet dažādas saites uz ražotāju informāciju vai bildes ar vēlamajiem materiāliem (piemēram, jumtam, apdares dēļiem, logiem u.c.) vai citām īpašām detaļām. Uzsākot projektu, informācija nekad nebūs par daudz. Jo vairāk informāciju saņemsim, jo rezultāts būs atbilstošāks jūsu idejai.

*Ja vizualizācijā nepieciešams iekļaut arī apkārtējo teritoriju, nepieciešamas fotogrāfijas vai apraksts.

Neskaidrību gadījumā droši sazinieties ar mums zvanot uz tel.26 465 859, vai rakstot e-pastu uz info@yourhome.lv

Ir nepieciešams īss apraksts, par jūsu ieceri, projekta mērķi un sekojošām detaļām:

 • Telpu izmēri, vēlams telpas plāns (nelielām dārza, kempinga mājām vai terasēm, derēs ar roku zīmētas skices ar izmēriem)
 • Krāsas un apdare (krāsu kodi vai bildes ar krāsu paraugiem)
 • Telpu iekārtojums (plānā ar roku iezīmēts vēlamais telpu iekārtojums)
 • Īpašas detaļas (lai noskaidrotu informāciju par papildus niansēm, sazināsimies ar jums pirms projekta uzsākšanas)

Droši pievienojiet dažādas saites uz ražotāju informāciju vai bildes ar vēlamajiem materiāliem, mēbelēm, gaismekļiem un citām īpašām detaļām. Uzsākot projektu, informācija nekad nebūs par daudz. Jo vairāk informāciju saņemsim, jo rezultāts būs atbilstošāks jūsu idejai.

Neskaidrību gadījumā droši sazinieties ar mums zvanot uz tel.26 465 859, vai rakstot e-pastu uz info@yourhome.lv

3D vizualizācijas cena veidojas no dažādiem faktoriem, tāpēc precīzas izmaksas varēsim pateikt iepazīstoties ar jūsu projekta informāciju (3D vizualizācija jāveido interjeram vai ēkai un telpas/ēkas izmēri ir pamata informācija, lai aprēķinātu izmaksas). Nosūtiet informāciju izvēloties ērtāko saziņas veidu un mēs pēc brīža jums atbildēsim.

Daži svarīgi faktori, kas ietekmē cenas veidošanos:

 • Ēkas/telpu/teritorijas izmēri
 • Skatu daudzums
 • Dizaina detaļas
 • Apkārtējās teritorijas iekļaušana (eksterjera projektos)

Ar aptuvenām izmaksām var iepazīties TE

Standarta 3D vizualizācijas projekts tiek sagatavots vidēji piecu darba dienu laikā no projekta uzsākšanas brīža. Tomēr projekta ilgums var būt atkarīgs no dažādiem faktoriem – nepieciešamo korekciju skaita darba procesā, projekta sarežģītības, komunikācijas biežuma u.tml.

*Par projekta uzsākšanu tiek uzskatīts brīdis, kad klients ir iesniedzis darbam nepieciešamo informāciju un ir notikusi vienošanās par darba uzsākšanu.

Renderētos attēlus iespējams saglabāt standarta (JPEG., PNG. u.c.) formātos. Ja nepieciešams kāds īpašs formāts, lūdzam saskaņot to pirms projekta uzsākšanas. Attēli var tikt sagatavoti līdz 16k izšķirtspējai un nosūtīti elektroniski ar mākoņkrātuves saīsni.

Your Home ciena jūsu profesionālo darbu, kā arī citu intelektuālo īpašumu, kas kopīgs ar mums, un izmantos to tikai, lai palīdzētu sasniegt jūsu mērķus. Kā atrunāts Privātuma Politikā, Your Home garantē, ka visa informācija, ar ko jūs dalāties ar mums, ieskaitot intelektuālo īpašumu, kontaktinformāciju un klienta piezīmes, paliks konfidenciāla.

Your Home patur tiesības izmantot realizēto projektu attēlus mūsu mārketinga un reklāmas mērķiem – publikācijām sociālo mediju profilos un tīmekļa vietnē. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka tas attiecas tikai uz projekta rezultātiem. Mēs neatklājam nevienu klienta nosūtītu failu vai dokumentu, t.i., būvniecības plānus.

 • info@yourhome.lv
 • +371 26 465 859

Sekojiet mūsu Facebook lapai

error: Content is protected !!